Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

1-izbový byt po rekonštrukcii v okrajovej časti Púchova!

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v okrajovej časti Púchova situovaný na 4. poschodí obytného domu bez výťahu. Je to teplý a slnečný byt, orientovaný smerom na juhozápad.

 

Výmeru má 35 m2 a dispozične pozostáva z  chodby, kuchyne, veľkej izby, kúpeľne a WC a 2 balkónov. Obytná miestnosť je rozdelená interiérovou žalúziou na spálňu a obývaciu časť.

 

Byt bol v rok 2013 kompletne zrekonštruovaný. V obidvoch miestnostiach boli vymenené   plastové okná s balkónovými dverami, v kuchyni je nová kuchynská linka s novým elektrickým sporákom, pôvodné jadro z kúpeľne bolo vybúrané a kúpeľňa bola vymurovaná (tehlou a sadrokartonom) a obložená novým obkladom, do kúpeľne bol zabudovaný nový sprchovací kút aj nové WC, nové vodovodné batérie. Vymenené boli aj elektrické ističe, vonkajšie bezpečnostné dvere aj interiérové dvere a steny boli vymaľovaný. Na podlahách je nové PWC.

Byt je možné kúpiť aj s vnútorným vybavením, ktoré je zahrnuté do ceny bytu, a to: kuchynská linka s elektrickým sporákom s elektrickou rúrou, kuchynský stôl a stoličky,  posteľ, gauč s kreslom, staršia obývacia stena a skriňa, koberce v izbách, televízia a satelit.

Byt je vo veľmi dobrom stave, útulný, čistý, slnečný a pripravený na okamžité užívanie bez nutnosti ďalších investícií. Odporúčame !

 

 

Mesačné náklady na nájomné, vykurovanie, teplú a studenú vodu a elektriku predstavujú cca 100 €/1 osoba.

Cena:  34.900,- €

V prípade záujmu o obhliadku volajte na tel. č. 0944 005 377

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Ing. Ľudmila Zrínyová
Telefón: 0944 005 377
E-mail: zrinyova@pureality.sk
Cena: 34 900 €
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Púchov
Ulica: okrajová časť Púchova
Kategória: Byt, 1 - izbový byt
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 1
Úžitková plocha: 35,00 ㎡
Balkón: Áno
Číslo inzerátu: 110

Pošlite mi viac informácií