Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

Rodinný dom v Lednických Rovniach po rekonštrukcii !

Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej časti Lednických Rovní s pozemkom o výmere 884m2.

 

Jedná sa o stavbu s dvomi nadzemnými podlažiami v tvare obdĺžnika s prístavbou a samostatne stojacou garážou.

 

Dom je postavený z tehál(40 cm múry), z kvádrov bola dodatočne postavená len predsieň.

Na prízemí sa nachádza vstupná hala s kuchyňou, 2 obytné miestnosti (detská izba a spálňa), kúpeľňa spolu s WC a schodište. Na prvom podlaží sa nachádza hala a 2 obytné miestnosti (2 detské izby).

 

Dom je vo veľmi dobrom technickom stave, pretože v rokoch 2009 – 2011 prešiel postupnou rekonštrukciou: čiastočne bol vymenený krov, strecha v tvare A je pokrytá novou plechovou krytinou a zateplená 15 cm ISOVERom. Dom nie je podpivničený a obvodové múry nie sú zateplené. Základy stavby boli v rámci rekonštrukcie odkopané a zaizolované, fasáda domu je nanovo natretá farbou. Z interiérových úprav boli prevedené nasledovné práce: kompletne prerobená elektrika, nový komín, nové betónové podlahy zateplené polystyrénom a na nich plávajúce podlahy, vymenené plastové okná, interiérové dvere, nové vnútorné omietky, nová kuchyňa a kúpeľňa.

 

Dom je napojený na verejný vodovod a kanalizáciu. Prízemie je vykurované elektrickými panelmi a vo vstupnej hale sa nachádzajú krbové kachle na tuhé palivo, ktoré vykurujú celé prvé poschodie. Na použité vykurovanie el. panelmi je poskytovaná dotácia a z toho dôvodu sa radí k úsporným formám vykurovania.Ohrev vody zabezpečuje el. bojler. Dom nie je napojený na plyn, avšak plynová prípojka je vyvedená do predzáhradky. Mesačné náklady na jeho prevádzku sú: s elektrina: 70 €, voda: 20 € na 5 osôb, drevo na kúrenie na rok: 450 €. V dome je v súčasnej dobe internet a TV Mágio (25 €/mesiac).

 

Za hlavnou budovou domu je staršia prístavba s letnou kuchyňou, skladom náradia a komorou na uskladňovanie ovocia a zeleniny. V záhrade je postavená aj udiareň spolu s vonkajším krbom. Samostatne stojaca garáž je vykurovaná kachľami a má zavedenú elektrinu na 380 A.

 

Za domom sa nachádza udržiavaná záhrada a ovocný sad.Pozemok je rovinatý a slnečný. Výhodná kúpa pre tých, ktorí hľadajú vlastné bývanie v dome v centre Lednických Rovní.

 

Cena: 139.000,- € !

 

V prípade záujmu o obhliadku volajte na tel.č.: 0944 005 377

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Ing. Ľudmila Zrínyová
Telefón: 0944 005 377
E-mail: zrinyova@pureality.sk
Cena: Dohodou
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Lednické Rovne
Ulica: neuvedená
Kategória: Rodinný dom
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 884,00 ㎡
Číslo inzerátu: 176

Pošlite mi viac informácií