Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

3 izbový byt 70 m2 v Púchove na Obrancov mieru

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na ulici Obrancov mieru v osobnom vlastníctve situovaný na 1. poschodí obytného domu bez výťahu. Byt nie je na prízemí.

Výmeru má 70m2 a dispozične pozostáva z chodby a troch obytných miestností, a to: z obývacej miestnosti, ktorá je orientovaná na západ, zo spálne a detskej izby, ktoré sú orientované na východ, kuchyne, kúpeľňe, WC, balkóna a pivnice v suteréne domu.

Byt prešiel postupne rekonštrukciu. V byte boli vymenené elektrické vedenie (elektrina okrem 220 aj 360 ampérov). Bytové jadro je murované, kúpeľňa a kuchyňa boli v rámci rekonštrukcie zväčšené, vymenená bola kuchynská linka a elektrický sporák so sklokeramickou doskou. Vymenené boli aj vstupné dvere do bytu za bezpečnostné a čiastočne aj interiérové dvere. Na chodbe a v kuchyni je na podlahe dlažba, v izbách sú pôvodné, avšak veľmi zachvovalé parkety. Momentálne sa v byte vymieňajú okná za plastové, ktorých výmena je zahrnutá v cene bytu.

Mesačné náklady spojené s užívaním bytu pre 4 osoby v súčasnosti predstavujú sumu 144 € + elektrina.

Byt je veľký, svetlý a teplý. Nachádza sa v priamom centre mesta, kde je dobrá občianska vybavenosť a parkovisko pod obytným domom, v blízkosti je materská škôlka, škola, potraviny, obchody, pošta, úrady, banky, atď.

Cena: 67.000€

V prípade záujmu o obhliadku volajte na tel. č. 0944 005 377

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Ing. Ľudmila Zrínyová
Telefón: 0944 005 377
E-mail: zrinyova@pureality.sk
Cena: 67 000 €
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Púchov
Ulica: Obrancov mieru
Kategória: Byt, 3 - izbový byt
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Úžitková plocha: 70,00 ㎡
Balkón: Áno
Číslo inzerátu: 211

Pošlite mi viac informácií