Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

Budova na podnikanie v centre Beluše

Ponúkame na predaj podnikateľský objekt v strede obce Beluša situovaný pri hlavnej ceste s prístupom priamo z cesty.  Predáva sa aj s pozemkom o výmere 907 m2.

V súčasnej dobe je objekt využívaný na podnikanie, avšak je možné využiť ho aj na bývanie. Jeho možné využitie je široké -  môže poslúžiť ako obchod akéhokoľvek druhu, na prevádzkovanie služieb, reštaurácie, kancelárske priestory pre firmu a pod. 

 

Pôvodne bol postavený ako rodinný dom, avšak v roku 2005 bol zrekonštruovaný a odvtedy je v prevádzkovaný na podnikanie.

Je to dvojpodlažný objekt, čiastočne podpivničený, zateplený a jeho zastavaná plocha je cca 150 m2, úžitková plocha 300 m2.  Dispozične pozostáva na prízemí zo 4 miestností (z toho 2 väčšie) a 2 WC a na prvom poschodí z 3 miestností, 3 samostatných WC, kúpeľne, schodišťa, terasy, ktorá je orientovaná do slnečnej záhrady.  V rámci rekonštrukcie v ňom boli vymenené okná za drevené eurookná, všetky interiérové a vstupné dvere, podlahy (dlažba a plávajúce podlahy), objekt bol zateplený a bola vymenená strešná krytina.


Vykurovanie je plynové, napojený je na verejný vodovod a kanalizáciu.  Pozemok za domom slúži ako ovocná a okrasná záhrada.

 

Cena: 205.000 €

 

Odporúčame - veľmi dobrá podnikateľská príležitosť !

 

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo o obhliadku volajte na tel. č. 0944 005 377.

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Ing. Ľudmila Zrínyová
Telefón: 0944 005 377
E-mail: zrinyova@pureality. sk
Cena: 205 000 €
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Beluša
Ulica: Pri hlavnej ceste
Kategória: Podnikateľský objekt
Stav objektu: po rekonštrukcii
Počet miestností: 7
Úžitková plocha: 0,00 ㎡
Terasa: Áno
Číslo inzerátu: 244

Pošlite mi viac informácií