Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

Novostavba rodinného domu v Beluši - Podhorí

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu s terasou typu bungalov s pozemkom o výmere 700 m2 v obci Beluša-časť Podhorie.  Situovaný je v novobudovanej lokalite s novými rodinnými domami.  Z obývacej izby a vonkajšej terasy domu je prekrásny výhľad na panorámu Strážovských vrchov.  

 

Dom je murovaný z YTONGu, z vonku zateplený, prízemný, bez pivníc, so sedlovou strechou s krytinou Bramac. Vykurovanie je podlahové na plyn, ohrev teplej vody je riešený boilerom,  napojený je na verejný vodovod  a žumpu (v časti Podhorie nie je vybudovaná kanalizácia), okná sú plastové trojsklá.  Predáva sa ako holodom. Vo všetkých miestnostiach  sú plávajúce podlahy a stierky na stenách. Novostavba rodinného domu zatiaľ nemá vypracovaný energetický certifikát.

 

Dispozične pozostáva  z chodby, technickej miestnosti s plynovým kotlom,  kúpeľne spolu s WC, veľkej obývacej izby (cca 30 m2), ktorá je prepojená s otvorenou kuchyňou, detskej izby a spálne.  Z obývacej izby je východ na vonkajšiu terasu (cca 15 m2).

 

Zastavaná plocha domu je 110 m2 (bez vonkajšej terasy).

Obytná plocha je 99 m2

 

Predpokladané náklady na dokončenie predstavujú sumu cca 15.000 - 20.000 € (kuchynská linka, kúpelňa, interiérové dvere, vonkajšia fasádna farba, terénne úpravy a oplotenie pozemku) podľa použitných materiálov.

 

Rodinný dom poskytuje dobré bývanie s veľmi komfortným riešením obytného priestoru.

 

Cena vrátane provízie realitnej kancelárie: 155.000,- €.

 

V prípade záujmu o obhliadku volajte na tel. č. 0944 005 377.

 

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Ing. Ľudmila Zrínyová
Telefón: 0944 005 377
E-mail: zrinyova@pureality.sk
Cena: 155 000 €
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Beluša
Ulica: Podhorie - lokalita Malinová
Kategória: Rodinný dom
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 3
Úžitková plocha: 110,00 ㎡
Terasa: Áno
Číslo inzerátu: 288

Pošlite mi viac informácií