Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

Novostavba rodinného domu v Púchove - časť Vieska

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v lokalite Púchov – Vieska-Bezdelov. Cena je aj s pozemkom (výmera 817 m2).

Aktuálne je pre Vás k dispozícii dom postavený do štádia hrubej stavby (vzorový dom).  Radi Vám urobíme jeho obhliadku !

 

Dom je situovaný je v krásnom prostredí s výhľadom na Dohňanskú dolinu a panorámu okolitých lesov.  Vzdialenosť od centra Púchova je cca 2 km. Nachádza sa v uličke s výstavbou nových rodinných domov a prístup  k nemu je po spevnenej prístupovej komunikácii napojenej na štátnu cestu. Priamo pri lokalite na štátnej ceste je autobusová zastávka pre autobusy smerujúce z Hoštinej do Púchova.
 
Dom je jednopodlažný bez pivníc (typ bungalov), s vonkajšou terasou, postavený z materiálu YTONG (obvodové múry YTONG Lambda YQ 450),  so sedlovou strechou a plechovou krytinou.  Jeho zastavaná plocha je 121,75 m2, obytná plocha 99,16 m2 a vonkajšia terasa má 22 m2. Pozostáva zo 4 miestností: obývacej izby (25,70 m2), spálne (12,45 m2), dvoch detských izieb (11,10 m2 a 9,30 m2), zo zádveria, chodby (5,14 m2), kuchyne  spolu s jedálenským priestorom (18,36 m2), špajzy, kúpeľne, samostatného  WC a menšej technickej miestnosti. Smerovanie väčšiny obytných miestností je na slnečnú stranu, smerom na juhozápad. V podkroví je úložný priestor o výmere cca 20 m2. Dispozičné riešenie domu vytvára dobré podmienky na bývanie s veľmi komfortným riešením celého obytného priestoru.
 
Predpokladané ukončenie výstavby celého domu do štádia pre kolaudáciu je v mesiaci august 2020. Dom bude dokončený nasledovne : obvodové múry s vonkajšou fasádou, strecha, okná plastové trojsklá, vstupné bezpečnostné dvere, vnútorné priečky s omietkami, potery, všetky vnútorné rozvody (elektrika, voda), podlahové elektrické vykurovanie, komín a príprava na krb. Stavba domu bude napojená na elektrickú prípojku, pitná voda bude dodávaná z vŕtanej studne (v budúcnosti bude možné sa napojiť aj na verejný vodovod), odpad je vyriešený žumpou.  Uvedené práce sú kompletne premietnuté do jeho ceny. 
 
V cene 129.000,- € je okrem stavby domu zahrnutá aj cena stavebného pozemku 817 m2 a podiel na spoločnej súkromnej komunikácii (v prepočte 100 m2) a jej vybudovanie do štádia spevnenej cesty. Uvedená celková cena zahŕňa a aj províziu realitnej kancelárie. V prípade kúpy domu pred jeho dokončením bude cena predmetom individuálnej dohody podľa štádia rozostavanosti.  Kúpu je možné financovať aj hypotekárnym úverom.

 
Podľa želania a výberu klienta bude možné dokončiť interiér domu - dlažby, podlahovú krytinu, obklady, interiérové dvere, sanita kúpeľne a WC, kuchynskú linku podľa vlastných predstáv, pričom odhadovaná priemerná cena je cca 15.000 eur.  Taktiež je možné dokončiť jeho exteriér (svahové, záhradnícke úpravy, oplotenie pozemku a pod.). Úplné dokončenie bude predmetom samostatnej dohody.  

 

Kúpa domu je výhodnou príležitosťou na zabezpečenia vlastného bývania v súkromí a v prekrásnom prostredí prírody neďaleko Púchova za cenu domu porovnateľnú s cenou 4-izbového bytu.

 

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo obhliadku vzorového domu volajte na tel.č. 0944 005 377  alebo  0949 326 604.


 

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Ing.Ľudmila Zrínyová
Telefón: 0944 005 377
E-mail: zrínyová@pureality.sk
Cena: 129 990 €
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Vieska
Ulica:
Kategória: Rodinný dom
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 4
Úžitková plocha: 0,00 ㎡
Číslo inzerátu: 316

Pošlite mi viac informácií