Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

Rodinný dom v Púchove na Vieske s pozemkom 817 m2 !

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu s  pozemkom o výmere 817 m2 v lokalite Púchov – Vieska-Bezdelov.

Aktuálne je pre Vás k dispozícii dom postavený do štádia hrubej stavby (vzorový dom).  Radi Vám urobíme jeho obhliadku !

 

Dom je situovaný je v krásnom prostredí s výhľadom na Dohňanskú dolinu a panorámu okolitých lesov.  Vzdialenosť od centra Púchova je cca 2 km. Nachádza sa v uličke s výstavbou nových rodinných domov a prístup  k nemu je po spevnenej prístupovej komunikácii napojenej na štátnu cestu. Priamo pri lokalite na štátnej ceste je autobusová zastávka pre autobusy smerujúce z Hoštinej do Púchova.
 
Dom je jednopodlažný bez pivníc (typ bungalov), s vonkajšou terasou, postavený z materiálu YTONG (obvodové múry YTONG Lambda YQ 450),  so sedlovou strechou a plechovou krytinou.  Jeho zastavaná plocha je 121,75 m2, obytná plocha 99,16 m2 a vonkajšia terasa má 22 m2. Pozostáva zo 4 miestností: obývacej izby (25,70 m2), spálne (12,45 m2), dvoch detských izieb (11,10 m2 a 9,30 m2), zo zádveria, chodby (5,14 m2), kuchyne  spolu s jedálenským priestorom (18,36 m2), špajzy, kúpeľne, samostatného  WC a menšej technickej miestnosti. Smerovanie väčšiny obytných miestností je na slnečnú stranu, smerom na juhozápad. V podkroví je úložný priestor o výmere cca 20 m2. Dispozičné riešenie domu vytvára dobré podmienky na bývanie s veľmi komfortným riešením celého obytného priestoru.
 
Predpokladané ukončenie výstavby celého domu do štádia pre kolaudáciu je v mesiaci máj 2019. Dom bude dokončený nasledovne : obvodové múry s vonkajšou fasádou, strecha, okná plastové trojsklá, vstupné bezpečnostné dvere, vnútorné priečky s omietkami, potery, všetky vnútorné rozvody (elektrika, voda), podlahové elektrické vykurovanie, komín a príprava na krb. Stavba domu bude napojená na elektrickú prípojku, pitná voda bude dodávaná z vŕtanej studne (v blízkom horizonte bude možné sa napojiť aj na verejný vodovod), odpad je vyriešený žumpou.  Uvedené práce sú kompletne premietnuté do jeho ceny.
 
Cena domu aj s pozemkom je: 139.900,- Eur. Cena okrem nákladov na výstavbu domu a inžinierske siete zahŕňa aj stavebný pozemok o výmere 817 m2, pomernú časť  nákladov na vybudovanie prístupovej komunikácie vrátane spoluvlastníckeho podielu na spoločnej komunikácii (v prepočte 100 m2), časť spoločného pozemku pre budúce detské ihrisko (v prepočte 20 m2) a províziu realitnej kancelárie. V prípade kúpy domu pred jeho dokončením bude cena predmetom individuálnej dohody podľa štádia rozostavanosti.  Kúpu je možné financovať aj hypotekárnym úverom.
 
Podľa želania a výberu klienta bude možné dokončiť interiér domu - dlažby, podlahovú krytinu, obklady, interiérové dvere, sanita kúpeľne a WC, kuchynskú linku podľa vlastných predstáv, pričom odhadovaná priemerná cena je cca 12.000 eur.  Taktiež je možné dokončiť jeho exteriér (svahové, záhradnícke úpravy, oplotenie pozemku a pod.). Úplné dokončenie bude predmetom samostatnej dohody.  

 

Kúpa domu je výhodnou príležitosťou na zabezpečenia vlastného bývania v súkromí a v prekrásnom prostredí prírody neďaleko Púchova za cenu domu porovnateľnú s cenou 4-izbového bytu.

 

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo obhliadku vzorového domu volajte na tel.č. 0903 643 778, 0944 005 377  alebo  0949 326 604.


 

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Michal Virdzek
Telefón: 0948643778
E-mail: michalvirdzek@yahoo.com
Cena: 139 900 €
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Vieska
Ulica:
Kategória: Rodinný dom
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 0,00 ㎡
Číslo inzerátu: 316

Pošlite mi viac informácií