Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

Rodinný dom /hrubá stavba/ v Horovciach

~~Ponúkame na predaj hrubú stavbu rodinného domu typu bungalov s pozemkom o výmere 684 m2 v obci Horovce.  Horovce sú vzdialené cca 11 km od mesta Púchov, 8 km od Ilavy a 14 km od Dubnice nad Váhom.

 

Dom je prízemný, bez pivníc, obvodové múry sú z tvárnic PORFIX, valbová strecha  s čiernou škridlovou krytinou.  Zastavaná plocha domu je 121, 75 m2, úžitková plocha je 95,92 m2 a obytná plocha je 75,56 m2.

 

Dispozične pozostáva  z chodby,  kúpeľne, samostatného WC, 3 izieb, a to veľkej obývacej izby (cca 30 m2), ktorá je prepojená s kuchyňou, detskej izby a  spálne. Orientácia obytných miestností je na juhozápad, izby sú slnečné. V obývacej izbe je urobená príprava pre teplovzdušný krb.

Dokončené sú všetky vnútorné priečky, ležaté rozvody vody, a kanalizácie, osadená je vodomerná šachta a žumpa aj s pripojením na vnútorné rozvody. V podkroví je možné vytvoriť odkladací priestor. 


Dom je možné pripojiť verejný vodovod a elektrika je v štádiu vybavovania – predpoklad zapojenia do 6 mesiacov. Vykurovanie je navrhnuté podlahové elektrické, ohrev teplej vody boilerom. Rodinný dom zatiaľ nemá energetický certifikát.
 
Dom sa predáva v štádiu hrubej stavby, v prípade záujmu je možné dohodnúť sa na realizácii dokončovacích prác. Architektonické riešenie domu poskytuje pekné bývanie s veľmi komfortným riešením obytného priestoru a prepojením interiéru na veľkú nadokrytú terasu.
 
Cena vrátane provízie realitnej kancelárie: 89.000,- €. 
 V prípade záujmu o obhliadku volajte na tel. č. 0944 005 377 alebo 0903 643 778

 

 

Poznámka: Fotografie zobrazujú rodinný dom po dokončení.
 

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Ing. Ľudmila Zrínyová
Telefón: 0944 005 377
E-mail: zrinyova@pureality.sk
Cena: 89 000 €
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Horovce
Ulica: Neuvedená
Kategória: Rodinný dom
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 3
Úžitková plocha: 0,00 ㎡
Číslo inzerátu: 329

Pošlite mi viac informácií