Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

Chalupa v Lysej pod Makyou – Dešná

~~Ponúkame na predaj rekreačnú chalupu v obci Lysá pod Makytou – časť Dešná.  


Nachádza cca 2 km od centra obce Lysá pod Makytou a vedie k nej verejná (asfaltová) prístupová cesta. Prístup je možný celoročne osobným aj nákladným autom, a tiež autobusom.  Je postavená v blízkosti lesa a v susedstve (cca 50 metrov od nej) sa nachádzajú chaty a chalupy. Je v osobnom vlastníctve a patrí k nej aj pozemok o výmere 813 m2.

 

Pôvodná stavba bola postavená približne v roku 1961 a postupne bola prestavovaná až do terajšieho stavu. V súčastnosti je využívaná na rekreáciu (tak v lete ako aj v zime). Dispozične pozostáva z prízemia a poschodia. Prízemná časť chaluby  je postavená z kameňa, prvé poschodie je z dreva, strechu má v tvare písmena A.

Na prízemí sa nachádza sa 1 miestnosť – väčšia kuchyňa s kachľami na tuhé palivo, ktorá je využívaná aj ako obývacia miestnosť. Na poschodí sa nachádza zastrešené zádverie, 2 miestnosti (obývacia izba a spálňa), kúpeľňa s WC. 

 

V chalupe je zavedená elektrika,  voda je riešená studňou na pozemku a samospádom z rezervoáru, odpad žumpou.   Vykurovanie na prízemí je zabezpečené kachľami a na poschodí krbom na tuhé palivo. Chalupa nemá energetický certifikát.

 

Na pozemku sa nachádzajú hospodárske budovy (prístrešok na drevo) a vonkajší krb na grilovanie. Jedna z hospodárskych budov má poškodenú strechu. Chalupu je možné prestavať aj na rodinný dom s možnosťou trvalého bývania.

 

Je to výborná príležitosť pre ľudí, ktorí hľadajú ticho, kľud a relax v krásnom prostredí lesa cca 16 km od Púchova.
 
Cena vrátane provízie realitnej kancelárie je 49.000.-€, prípadne dohodou.

 

V prípade záujmu o obhliadku volajte na tel.č. 0944 005 377 alebo 0903 643 778.

 

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Ing. Ľudmila Zrínyová
Telefón: 0944 005 377
E-mail: zrinyova@pureality.sk
Cena: 49 000 €
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Lysá pod Makytou
Ulica: Dešná
Kategória: Rodinný dom, Chata
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Úžitková plocha: 813,00 ㎡
Číslo inzerátu: 332

Pošlite mi viac informácií