Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

Novostavba rodinného domu na Vieske

~~Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v lokalite Púchov – Vieska-Bezdedov s pozemkom o výmere 800 m2. Aktuálne je pre Vás k dispozícii dom postavený do štádia holodomu.  Radi Vám urobíme jeho obhliadku !
 
Dom je situovaný je v krásnom prostredí s výhľadom na Dohňanskú dolinu a panorámu okolitých lesov.  Vzdialenosť od centra Púchova je cca 2 km. Nachádza sa v uličke s výstavbou nových rodinných domov a prístup  k nemu je po spevnenej prístupovej komunikácii napojenej na štátnu cestu. V blízkosti je autobusová zastávka pre autobusy smerujúce z Hoštinej do Púchova.
 
Dom je jednopodlažný bez pivníc (typ bungalov), s vonkajšou terasou, postavený z materiálu YTONG (obvodové múry YTONG Lambda YQ 450),  so sedlovou strechou a plechovou krytinou.  Jeho zastavaná plocha je 121,75 m2, obytná plocha 99,16 m2 a vonkajšia terasa má 22 m2. Pozostáva zo 4 miestností: obývacej izby (25,70 m2), spálne (12,45 m2), dvoch detských izieb (11,10 m2 a 9,30 m2), zo zádveria, chodby (5,14 m2), kuchyne  spolu s jedálenským priestorom (18,36 m2), špajzy, kúpeľne, samostatného  WC a menšej technickej miestnosti. Smerovanie väčšiny obytných miestností je na slnečnú stranu, smerom na juhozápad. V podkroví je úložný priestor o výmere cca 20 m2. Dispozičné riešenie domu vytvára dobré podmienky na bývanie s veľmi komfortným riešením celého obytného priestoru.
 
Dom bude dokončený do konca roka 2019 nasledovne : obvodové múry, strecha, okná plastové trojsklá, vstupné bezpečnostné dvere, vnútorné priečky s omietkami, potery, všetky vnútorné rozvody (elektrika, voda), podlahové elektrické vykurovanie, komín a príprava na krb. Stavba domu bude napojená na elektrickú prípojku v mesiaci apríl 2020, pitná voda bude dodávaná z vŕtanej studne (v budúcnosti bude možné sa napojiť aj na verejný vodovod), odpad je vyriešený žumpou.
 
V cene 145.000,- € je okrem stavby domu zahrnutá aj cena stavebného pozemku 800 m2 a podiel na spoločnej súkromnej komunikácii (v prepočte 100 m2) a jej vybudovanie do štádia spevnenej cesty. Uvedená celková cena zahŕňa a aj províziu realitnej kancelárie. V prípade kúpy domu pred jeho dokončením bude cena predmetom individuálnej dohody podľa štádia rozostavanosti.  Kúpu je možné financovať aj hypotekárnym úverom.
 
Podľa želania a výberu klienta bude možné dokončiť interiér domu - dlažby, podlahovú krytinu, obklady, interiérové dvere, sanita kúpeľne a WC, kuchynskú linku podľa vlastných predstáv, pričom odhadovaná cena dokončenia interiéru je cca 12.000 eur.  Taktiež je možné dokončiť jeho exteriér (svahové, záhradnícke úpravy, oplotenie pozemku a pod.). Úplné dokončenie bude predmetom samostatnej dohody. 
 
Kúpa domu je výhodnou príležitosťou na zabezpečenia vlastného bývania v súkromí a v prekrásnom prostredí prírody neďaleko Púchova za cenu domu porovnateľnú s cenou 4-izbového bytu s pozemkom.
 

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo obhliadku volajte na tel.č. 0944 005 377  alebo  0949 326 604.

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Ing. Ľudmila Zrínyová
Telefón: 0944 005 377
E-mail: zrinyova@pureality.sk
Cena: 145 000 €
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Púchov
Ulica: Vieska-Bedzdedov
Kategória: Rodinný dom
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 4
Úžitková plocha: 121,00 ㎡
Terasa: Áno
Číslo inzerátu: 341

Pošlite mi viac informácií