Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

Chata v Belušských Slatinách

~~Ponúkame na predaj chatu v obci Beluša v časti Belušské Slatiny s pozemkom o výmere 391 m2 vhodnú predovšetkým na rekreačné účely. Nachádza sa v prekrásnom prostredí Strážovských vrchov, len 3 kilometre od diaľnice D1.

Je možné ju využiť aj na celoročné bývanie, nakoľko má zavedený plyn (plynové kúrenie), je napojená na obecný vodovod a je k nej celoročný prístup po asfaltovej ceste. V blízkosti sa nachádza aj autobusová zastávka a obchod.

 

Jedná sa o murovanú stavbu postavenú v 70-tych rokoch a skolaudovanú v r. 1974. Je čiastočne podpivničená, obvodové múry sú postavené z tehál, strecha je v tvare A, strešná krytina je plechová. Vykurovaná je plynovými gamatami a v roku 2008 bolo dobudované teplovzdušné krbové kúrenie. Pri tejto prestavbe bol vyvložkovaný komín. Plastové okná (nové) sú v celom objekte chaty.

 

Na 1.podlaží sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s krbom a kuchynkou, menšia kúpeľňa spolu s WC, schodisko a veľká terasa. Na 2. podlaží sa nachádza veľká spálňa a balkóny, v podkroví je ďalší priestor na spanie.   Chata má 2 pivnice - jedna pod verandou, druhá, menšia, vo vnútri so studňou.

 

Inžinierske siete: elektrika, verejný vodovod + vlastná kopaná studňa, žumpa, plyn. Ohrev vody v kuchyni je zabezpečený elektrickým prietokovým ohrievačom.

 

Atraktívna lokalita ponúka v zime možnosť lyžovania, bežkovania, využitia vellnes služieb v okolitých rekreačných chatách, v lete množstvo turistických trás v prekrásnom prostredí pohoria Strážovských vrchov. Možné aktivity:
- turistika - Mojtínsky kras, Strážovské vrchy, Belušské Slatiny
- zjazdové lyžovanie - lyžiarske stredisko Mojtín: 5 vlekov a 9 zjazdoviek vhodných pre začiatočníkov aj pre náročných lyžiarov,
- bežecké lyžovanie - Mojtín bežecké trate s dĺžkou 15 km
- cyklistika, zber lesných plodov a húb, relaxačné pobyty

 

Cena: 54.900,- €. Cena je vrátane provízie realitnej kancelárie. V cene nie je zahrnutý vyrezávaný drevený nábytok (kredenc, stôl, lavice a stoličky), ktorý nie je predmetom predaja.

 

V prípade záujmu o obhliadku volajte na tel. č. 0944 005 377 alebo na 0903 643 778

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Ing. Ľudmila Zrínyová
Telefón: 0944 005 377
E-mail: zrinyova@pureality.sk
Cena: 54 900 €
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Beluša
Ulica: Belušské Slatiny
Kategória: Chata
Stav objektu: veľmi dobrý
Počet miestností: 3
Úžitková plocha: 80,00 ㎡
Terasa: Áno
Číslo inzerátu: 342

Pošlite mi viac informácií