Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

Pozemky na výstavbu domu alebo chaty v Lazoch pod Makytou, časť Potok

~~Ponúkame na predaj dva samostatné pozemky, obidva vhodné na výstavbu rekreačných chát alebo rodinných domov v Lazoch pod Makytou.  Nachádzajú sa kúsok od štátnej cesty -  v časti obce Potok.  Neďaleko nich sa nachádzajú pôvodné rodinné domy.


Prvý pozemok má celkovú výmeru 1265 m2 – časť z pozemku (217 m2) je vedená v liste vlastníctva ako zastavaná plocha a nádvorie a zvyšok pozemku o výmere  1048 m2 je  trvalý trávny porast . Pozemok je z väčšej časti rovinatý, nachádza sa na brehu nad cestou a čiastočne je porastený stromami (smrek, dub).   V minulosti bol na ňom postavený rodinný dom, ktorý je zbúraný. 


Druhý pozemok má celkovú výmeru  1564 – z toho 208 m2 je vedených ako zastavaná plocha a nádvorie a 1356 m2 ako trvalý trávny porast. 
Inžinierske siete:  elektrika je v dosahu 30 metrov, vodovod ani kanalizácia sa v lokalite nenachádzajú.  V okolí majú  domy vlastné studne.

 

Pozemky sú vhodné predovšetkým na výstavbu rekreačných chát, prípadne aj na výstavbu rodinných domov.  Sú osadené v prekrásnom prostredí pohoria Javorníky (chránená krajinná oblasť Kysuce), v blízkosti tečie horský potôčik.  Je k nim celoročný prístup autom.


Cena:   20,- €/m2.  Pozemky sa predávajú samostatne, prípadne aj spolu. V cene je zahrnutá aj provízia realitnej kancelárie.


V prípade záujmu o bližšie informácie volajte na tel. č. 0944 005 377 alebo 0903 643 778.

 

Poznámka. Fotografia je len ilustračná.
 

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Ing. Ľudmila Zrínyová
Telefón: 0944 005 377
E-mail: zrinyova@pureality.sk
Cena: Dohodou
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Lazy pod Makytou
Ulica: Potok
Kategória: Pozemok
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 0,00 ㎡
Cena za ㎡: 20,00 € / ㎡
Číslo inzerátu: 349

Pošlite mi viac informácií