Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

Stavebné pozemky v Púchove- časť Vieska

Ponúkame na kúpu pozemky určené na výstavbu rodinných domov v katastrálnom území Vieska-Bezdedov vzdialené cca 2 km od mesta Púchov. Situované sú v krásnom prostredí s výhľadom na Dohňanskú dolinu a panorámu okolitých lesov.  Nachádzajú sa v uličke s výstavbou nových rodinných domov a prístup  k nim je po spevnenej prístupovej komunikácii napojenej na štátnu cestu.  Oproti ponúkaným pozemkom (na druhej strane  cesty) sú postavené nové rodinné domy.  Priamo pri lokalite na štátnej ceste je autobusová zastávka pre autobusy smerujúce z Hoštinej do Púchova.

 

V ponuke sú posledné 3 stavebné parcely, z toho 2 pozemky so samostatnou komunikáciou na začiatku lokality a 1 pozemok v spodnej časti lokality.

 

Pozemky majú obdĺžnikový tvar, ich minimálna šírka je 19 metrov a sú z časti svahovité.

Výmera pozemkov je cca 800 m2.  Okrem stavebného pozemku sa odkupuje aj časť spoločnej prístupovej komunikácie, ktorá je v súčasnosti vo výstavbe (spevnená štrková cesta).

 

Pri pozemku sa nachádza elektrická prípojka, vodovod v danej lokalite vybudovaný nie je, vodu je nutné riešiť formou vlastnej studne, odpad žumpou.

 

Výhodná príležitosť pre záujemcov o výstavbu rodinného domu v krásnej lokalite v blízkosti Púchova !  Výstavba domov je možná ihneď (po vydaní stavebného povolenia), nakoľko už bolo vydané právoplatné územné rozhodnutie o povolení výstavby rodinných domov v danej lokalite.

 

Poznámka: Fotografie domov sú len ilustračné, stavať je možné bungalov alebo max. 2-podlažný rodinný dom podľa vlastného výberu.

 

Cena: dohodou
 
V prípade záujmu o bližšie informácie alebo o obhliadku volajte na tel. čísla:

 

Ing. Ľudmila Zrínyová: 0944 005 377

Michal Virdzek: 0903 643 778

 

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Ing. Ľudmila Zrínyová
Telefón: 0944 005 377
E-mail: zrinyova@pureality.sk
Cena: Dohodou
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Púchov
Ulica: Vieska-Bezdedov
Kategória: Pozemok
Stav objektu: určené na výstavbu rodinných domov
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 0,00 ㎡
Číslo inzerátu: 300

Pošlite mi viac informácií