Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

Rekreačná chata v Púchove smerom na Nimnicu

Ponúkame na predaj chatu situovanú v lesíku medzi medzi Púchovom a Nimnicou.  

Nachádza sa v tichom prostredí lesa, cca 1 km od hlavnej cesty vedúcej do Nimice a je určená a aj v súčastnosti aktívne využívaná na rekreáciu. Je obkolesená lesom, ale v susedstve (cca 100 metrov od nej) sa nachádzajú dve ďalšie chaty. Je v osobnom vlastníctve a patrí k nej aj pozemok o výmere 271 m2.

Prístup k nej je po poľnej ceste - je možný pešo, na horskom bycikli alebo terénnym automobilom s vysokým podvozkom (napr. gaz, štvorkolka).

Chata je postavená z dreva na kamenno-betónových základoch o rozmeroch 6 krát 6 metrov. Strecha je v tvare písmena A a krytina je plechová.

Dispozične pozostáva z prízemia a poschodia.  Na prízemí sa nachádza sa obývacia izba s krbom a s kuchynskou linkou, menšia kúpeľňa s umývadlom a vaňou, sklad na náradie. Na prvom poschodí  sa nachádza podkrovná izba so 4 posteľami na spanie so zastrešeným balkónom.

Elektrika je v chate napojená na dobíjaciu elektrobatériu (dobíjanie je potrebné jedenkrát za 1-2 mesiace).  Voda je dovedená z vlastnnej studne a rezervoáru. V kuchyni funguje sporák aj chladnička na plyn (plonovú bombu). Vykurovanie je riešené krbom na tuhé palivo.

Pred chatkou sa nachádzajú drevené lavice, vonkajší krb na grilovanie a v blízkosti chatky je suché WC. Ďalej ku chatke patrí aj prístrešok na drevo.

Je to výborná príležitosť pre ľudí, ktorí hľadajú ticho, kľud a relax v krásnom prostredí lesa blízko od Púchova.

 

Cena vrátane provízie realitnej kancelárie je 13.990.-€, prípadne dohodou.


V prípade záujmu o obhliadku volajte na tel.č. 0944 005 377

 

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Ing. Ľudmila Zrínyová
Telefón: 0944 005 377
E-mail: zrinyova@pureality.sk
Cena: 13 990 €
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Púchov
Ulica: smer na Nimnicu
Kategória: Chata
Stav objektu: dobrý
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 36,00 ㎡
Cena za ㎡: 271,00 € / ㎡
Lódžia: Áno
Číslo inzerátu: 308

Pošlite mi viac informácií