Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

Predaj rodinného domu v obci Zubák

~~Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Zubák s pozemkom o výmere 1092 m2. Obec Zubák je vzdialená 11 km od spádovej obce Lednické Rovne, má dobré autobusové spojenie do Lednických Rovní a Púchova a nachádza sa v nej materská aj základná škola, obchod, pohostinstvo, pošta.
 
Rodinný dom bol postavený cca v roku 1983, je dvojpodlažný a podpivničený.  Má tvar kocky, strecha je rovná, strešná krytina plechová. Okná na celom dome sú drevené.  Dom je v pôvodnom,  avšak zachovalom stave. 

 

Okrem suterénu, kde sa nachádzajú skladové priestory a pivnica, má dve nadzemné poschodia. Každé  poschodie dispozične pozostáva z vlastnej kuchyne, kúpeľne, WC, obývacej izby a 2 miestností (spálňa a detská izba) a preto sa dom môže prebudovať aj na 2 bytové jednotky.

V dome je zavedená elektrika, pitná voda je z verejného vodovodu , odpad je riešený žumpou. Ohrev teplej vody je riešený elektrickým bojlerom. Vykurovanie spodného poschodia bolo v minulosti zabezpečené kotlom na tuhé palivo (momentálne kotol nie je funkčný). Vykurovanie vrchného poschodia je elektrické. Rodinný dom nemá vypracovaný energetický certifikát.

 

Na pozemku pri dome sa nachádza aj vlastná studňa, murovaná hospodárska budova, garáž a menší prístrešok na auto.

Vstup do domu je možný z hlavnej cesty spredu a aj zo zadnej príjazdovej cesty do zadného dvora,  nutná je však rekonštrukcia prejazdového mostíka cez potok.

 

Dom je spôsobilý na okamžité bývanie, avšak do budúcna je potrebná jeho modernizácia. Výhľad z neho je na prekrásnu scenériu okolitých hôr.

 

Cena vrátane provízie realitnej kancelárie je 60.000,- €.

 

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo o obhliadku nás kontaktujte na tel.čísle: 0944 005 377. 

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Ing. Ľudmila Zrínyová
Telefón: 0944 005 377
E-mail: zrinyova@pureality.sk
Cena: 60 000 €
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Púchov
Ulica: Neuvedená
Kategória: Rodinný dom
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 7
Úžitková plocha: 0,00 ㎡
Číslo inzerátu: 337

Pošlite mi viac informácií