Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

Predaj rodinného domu v obci Zubák

~~Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Zubák s pozemkom o výmere 1092 m2. Obec Zubák je vzdialená 11 km od spádovej obce Lednické Rovne, má dobré autobusové spojenie do Lednických Rovní a Púchova a nachádza sa v nej materská aj základná škola, obchod, pohostinstvo, pošta.
 
Rodinný dom bol postavený cca v roku 1983, je dvojpodlažný a podpivničený.  Má tvar kocky, strecha je rovná, strešná krytina plechová. Okná na celom dome sú drevené.  Dom je v pôvodnom,  avšak zachovalom stave. 

 

Okrem suterénu, kde sa nachádzajú skladové priestory a pivnica, má dve nadzemné poschodia. Každé  poschodie dispozične pozostáva z vlastnej kuchyne, kúpeľne, WC, obývacej izby a 2 miestností (spálňa a detská izba) a preto sa dom môže prebudovať aj na 2 bytové jednotky.

V dome je zavedená elektrika, pitná voda je z verejného vodovodu , odpad je riešený žumpou. Ohrev teplej vody je riešený elektrickým bojlerom. Vykurovanie spodného poschodia bolo v minulosti zabezpečené kotlom na tuhé palivo (momentálne kotol nie je funkčný). Vykurovanie vrchného poschodia je elektrické -podlahové. Rodinný dom nemá vypracovaný energetický certifikát.

 

Na pozemku pri dome sa nachádza aj vlastná studňa, murovaná hospodárska budova, garáž a menší prístrešok na auto.

Vstup do domu je možný z hlavnej cesty spredu a aj zo zadnej príjazdovej cesty do zadného dvora,  nutná je však rekonštrukcia prejazdového mostíka cez potok.

 

Dom je spôsobilý na okamžité bývanie, avšak do budúcna je potrebná jeho modernizácia. Výhľad z neho je na prekrásnu scenériu okolitých hôr.

 

Cena vrátane provízie realitnej kancelárie je 60.000,- €.

 

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo o obhliadku nás kontaktujte na tel.čísle: 0944 005 377. 

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Ing. Ľudmila Zrínyová
Telefón: 0944 005 377
E-mail: zrinyova@pureality.sk
Cena: 60 000 €
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Púchov
Ulica: Neuvedená
Kategória: Rodinný dom
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 7
Úžitková plocha: 0,00 ㎡
Číslo inzerátu: 337

Pošlite mi viac informácií