Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

Rodinný dom v Dohňanoch - časť Zbora

~~Ponúkame na predaj rodinný dom v Zbore (obec Dohňany) s pozemkom o výmere cca 1000 m2. Obec Zbora je vzdialená 8 km od mesta Púchov a má dobré autobusové spojenie do Púchova.
 
Rodinný dom je murovaný, podpivničený, jednopodlažný, so strechou v tvare A, pokrytá škridlou.  Zastavaná plocha domu je cca 120 m2 (rozmery 12 m x 10 m). Dvere aj okná na celom dome sú pôvodné, drevené.  Dom je vo veľmi zachovalom stave s veľkými izbami.

 

V pivnici sa nachádzajú skladové priestory a je tam umiestnený kotol na tuhé palivo. Vstup do domu je zastrešený po menších schodoch. Na prízemí, ktoré je vyvýšené, sa nachádza vstupná chodba, veľká kuchyňa, obývacia izba, spálňa, menšia detská izba, špajza a kúpeľňa. 
Povala domu je rozdelená priečkami a je možné tam dorobiť ďalšie obytné miestnosti. Strop medzi prízemím a povalou tvorí betónová deka.

 

V dome je zavedená elektrika, pitná voda zo spoločného rezervoáru, odpad z kuchyne a kúpeľne je riešený septikom, pretože WC je suché a nachádza sa mimo domu. Vykurovanie je ústredné (kotlom na tuhé palivo v pivnici) a sporák na tuhé palivo sa nachádza aj v kuchyni.

Dom je spôsobilý na okamžité bývanie, avšak momentálne si vyžaduje investíciu do opravy strešnej krytiny a dobudovania WC a žumpy.

Rodinný dom nemá vypracovaný energetický certifikát.

 

Cena vrátane provízie realitnej kancelárie je 65.900,- €.

 

V prípade záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte na tel.čísle: 0944 005 377. 

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Ing. Ľudmila Zrínyová
Telefón: 0944 005 377
E-mail: zrinyova@pureality.sk
Cena: 65 900 €
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Dohňany
Ulica: Zbora
Kategória: Rodinný dom
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 4
Úžitková plocha: 1 000,00 ㎡
Číslo inzerátu: 338

Pošlite mi viac informácií