Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

Rodinný dom v Beluši - Podhorie vo výstavbe

~~Hľadáte byt v Púchove alebo v jeho okolí ?  Namiesto 3 alebo 4-izbového bytu Vám ponúkame novostavbu rodinného domu v Beluši – časť Podhorie !
V súčasnej dobe sa jedná o rozostavanú stavbu rodinného domu v lokalite Malinová s pozemkom o výmere cca 240 m2. Dom je situovaný v radovej zástavbe lokalite s výstavbou nových rodinných domov.  Momentálne je postavený v štádiu hrubej stavby a podľa želania klienta môže byť dokončený do štádia holodomu, prípadne kompletne na kľúč.


Rodinný dom je typu bungalov, prízemný a dispozične pozostáva z garáže, zo vstupnej chodby, kúpeľne a WC, obývacej izby spolu s kuchyňou a s prípravou na krb alebo krbovú pec, spálne, 2 detských izieb a z terasy,  s možnosťou vychádzať na terasu z obývačky aj spálne.
Zastavaná plocha domu je cca 147 m2, úžitková plocha domu je cca 90 m2 (obytné priestory bez garáže a terasy).
Pred domom sa nachádza dvor s odstavnou plochou pre druhé rodinné auto. Za domom sa nachádza malá záhradka s terasou s dostatočným súkromím a s možnosťou budúcej zimnej záhrady, ak sa terasa uzatvorí.
K rodinnému domu vedie dvojpruhová cesta (šírky 5,5m) s chodníkom (šírky 1,5m), ktorá bude v spoluvlastníctve budúcich vlastníkov rodinných domov na danej ulici. Dom bude napojený na elektrinu, verejný vodovod a plynovod. Vykurovanie je možné riešiť elektrické alebo plynové. Odpad je riešený vlastnou žumpou s predprípravou na napojenie na budúcu miestnu kanalizáciu.Rodinný dom zatiaľ energetický certifikát nemá.

 

Cena rozostavaného domu s pozemkom a prípojkami zapísaného na liste vlastníctva v štádiu rozostavanosti je od 80.000, € (v závislosti na rozostavanosti). V cene je zahrnutá aj provízia realitnej kancelárie.
Predpokladané celkové náklady na dokončenie domu s pozemkom a prípojkami do kompletného ukončenia predstavujú sumu 110.000 €, prípadne aj viac podľa zvolených materiálov a zariadenia domu.
Pre rezerváciu domu je potrebné zaplatiť rezervačnú zálohu 3.000,- €.


V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie nám zavolajte na tel. č. 0944 005 377.
Poznámka:  Zverejnené fotografie sú ilustračné. Nákresy rodinného domu Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii. 

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Ing. Ľudmila Zrínyová
Telefón: 0944 005 377
E-mail: zrinyova@pureality.sk
Cena: Dohodou
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Púchov
Ulica: Malinová
Kategória: Rodinný dom
Stav objektu: rozostavaná novostavba
Počet miestností: 4
Úžitková plocha: 147,00 ㎡
Terasa: Áno
Vyhradené parkovanie: Áno
Číslo inzerátu: 339

Pošlite mi viac informácií