Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

Ponúkame na predaj RD v Beluši

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Beluša s pozemkom o výmere 1432 m2 (z toho je zastavaná plocha a nádvoria 499 m2,  záhrada 198 m2 a orná pôda 735 m2 ).

 

Rodinný dom je postavený z pálenej tehly a kvádra, je dvojpodlažný a podpivničený. Bol postavený v 60-tych rokoch a postupne bol čiastočne zrekonštruovaný. V celom dome sú vymenené plastové okná aj so sieťkami, aj na poschodí.  V jedálni a predsieni je položená plávajúca podlaha, v obývacej miestnosti sú parkety a v ostatných miestnostiach je linoleum a koberce. V kuchyni je kuchynská linka vyrobená z dubového dreva. Okolo domu je nové oplotenie. V dome je zavedené vykurovanie plynovým kotlom. Strešná krytina je pôvodná, krov je v zachovalom stave a strop medzi prvým a druhým podlažím je deka. Rodinný dom nemá vypracovaný energetický certifikát.

 

Dispozične pozostáva z veľkej kuchyne, z ktorej sa prechádza do spálne, obývacej miestnosti, detskej izby, kúpeľňa a WC, špajza. Rodinný dom má aj predsieň, cez ktorú sa vchádza do jedálne. 

V dome je zavedená elektrika a plyn. Pred domom je prípojka na obecný vodovod. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa, žumpa a drevené humno. Súčasťou domu je garáž, letná kuchyňa, práčovňa a dielňa.

Rodinný dom je ihneď obývateľný.

 

Cena vrátane realitnej kancelárie je 119 000,- eur.

V prípade záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte na tel.čísle:  0949 326 604

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Ľubomíra Virdzeková
Telefón: 0949326604
E-mail: lubomira.gasparkova@gmail.com
Cena: 119 000 €
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Beluša
Ulica:
Kategória: Rodinný dom
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 1 432,00 ㎡
Číslo inzerátu: 343

Pošlite mi viac informácií