Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

4-izbový byt na Mojmírovej ulici

~~Ponúkame na predaj veľký 4-izbový byt v Púchove na Mojmírovej ulici. Nachádza sa vo veľmi dobrej lokalite v centre Púchova s komplexnou občianskou vybavenosťou (v blízkosti je základná škola, materská škôlka, obchody, úrady, banky, kino, divadlo a športový areál). Situovaný je na 3. podlaží obytného domu bez výťahu.

 

Byt je pekný, priestranný a slnečný. Jeho výmera je 79 m2 a patrí k nemu aj menšia komora na chodbe a veľká murovaná pivnica o veľkosti cca 9 m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, spálne, 2 detských izieb, kúpeľňe, WC a balkóna. Orientácia bytu je z časti na juhovýchod (obývacia izba, kuchyňa a jedna detská izba) a z časti na západ (druhá detská izba a spálňa).

 

Je čiastočne zrekonštruovaný, v celom byte sú plastové okná, zrekonštruovaný bol veľký balkón (cca 6 m2) a vymenené boli rozvody vody a plynu v tzv. stupačkách. Inak je byt v pôvodnom avšak veľmi zachovalom stave, na zemi v obytných izbách sú parkety a koberce, v kuchyni a v chodbe je linoleum. Byt je ihneď obývateľný a  pre nového majiteľa ponúka viac možností na jeho rekonštrukciu a modernizáciu podľa vlastných predstáv. 

Predáva sa spolu s kuchynskou linkou vrátane plynového sporáka s elektrickou rúrou, dvojdielnou zasúvacou skriňou a policovou zostavou v detskej izbe.

 

V obytnom dome boli zateplené pivnice a utesnené škáry na obvodových múroch a preto náklady na vykurovanie bytu sú pomerne nízke. Pre 3 osoby predstavujú mesačné náklady spojené s úžívaním bytu (vykurovanie, teplá a studená voda, polatky za správu spolu s elekitrikou a plynom) sumu 130,- eur.  V bytovom dome je zavedený optický aj pevný internet a televízny signál je cez TKR.

 

Výhodná príležitosť pre tých, ktorí hľadajú dlhodobé bývanie v dobrej lokalite len pár minút od centra mesta.

 

Cena vrátane provízie realitnej kancelárie je 113.500,- €.

 

Radi Vám poskytneme bližšie informácie alebo urobíme obhliadku. V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle 0949 326 604 alebo na 0944 005 377.

 

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Mgr. Ľubomíra Virdzeková
Telefón: 0949 326 604
E-mail: lubomira.gasparkova@gmail.com
Cena: 113 500 €
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Púchov
Ulica: Mojmírová
Kategória: Byt, 4 - izbový byt
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 4
Úžitková plocha: 80,00 ㎡
Balkón: Áno
Číslo inzerátu: 351

Pošlite mi viac informácií