Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb

Rozostavaný RD a farma v obci Dohňany

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom a farmu v Obci Dohňany pri Púchov. Rozostavaný prízemný rodinný dom je typu bungalov a je postavený do štádia hrubej stavby: urobené sú základy bez podpivničenia, obvodové múry, škridlová strecha, 2 komíny, v celom dome sú plastové okná a 1 veľké dvojkrídlové okno a vstupné dvere.  Zastavaná plocha domu je cca 100 m2. Na pozemku pri dome sa nachádzajú 2 studne a žumpa. 

 

Farma pozostáva z viacerých trávnatých pozemkov spolu o výmere 10770  m2 vhodných na chov zvierat, z veľkej stajne spolu s menším bytom a rozostavaným rodinným domom na usadlosti nachádzajúcej sa v okrajovej časti obce Dohňany. Situovaná je v krásnom prostredí, uprostred prírody s výhľadom na Dohňanskú dolinu a panorámu okolitých lesov.
Farma sa nachádza na kopci na mieste bývalej usadlosti, na ktorú nadväzujú rozsiahle pozemky  prevažne trávnatého charakteru, niektoré sú mierne svahovité a na niektorých sú vysadené ovocné stromy.  Prístup k nej je z časti po poľnej ceste. Prístup je možný aj v zimnom období terénnym automobilom.  V blízkosti susedí s neobývanou pôvodnou chalupou a chatou. 
Na pozemku sa nachádza veľká zrekonštruovaná stajňa o rozmeroch 25 m x 10 m (pôvodne stodola). Vo vnútri sa nachádzajú boxy (malé stajne) pripravené na chov koní. V časti zrekonštruovanej budovy stajne sa nachádza obytná časť pozostávajúca z kuchyne, menšej kúpeľne, WC, chodby a podkrovnej miestnosti. Táto časť je momentálne obývaná a vykurovaná. Stavba je napojená na elektriku. 

 

Cena vrátane provízie realitnej kancelárie: 197 000 €.


V prípade záujmu o bližšie informácie alebo  obhliadku volajte na tel. č. 0944 005 377 alebo na tel. č. 0903 643 778.

Lokalita nehnuteľnosti

Kontakt na predajcu

Meklér: Ing. Ľudmila Zrínyová
Telefón: 0944 005 377
E-mail: zrinyova@pureality.sk
Cena: 197 000 €
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Obec: Dohňany
Ulica: Neuvedená
Kategória: Rodinný dom
Stav objektu: ako v texte
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 0,00 ㎡
Číslo inzerátu: 362

Pošlite mi viac informácií