Vyhľadaj nehnuteľnosti
Ponuka služieb
Stavebné pozemky v Púchove- časť VieskaPonúkame na predaj nebytový priestor v Púchove na DvorochNovostavba rodinného domu v Púchove na Vieske s pozemkom 817 m2 !
Stavebné pozemky v Púchove- časť Vieska
Ponúkame na predaj nebytový priestor v Púchove na Dvoroch
Novostavba rodinného domu v Púchove na Vieske s pozemkom 817 m2 !

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v Púchove na ulici 1. mája. Nachádza sa na 1. podlaží bytového domu. Byt je svetlý a slnečný a len pár minút od centra mesta Púchov.

Výmeru má 52,36 m2 a dispozične pozostáva z dvoch obytných miestnosti (obývacia izba a spálňa) a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, kúpeľňa, WC, chodba, pivnica v suteréne domu.

V minulosti prešiel čiastočnou rekonštrukciou, a to: v kúpeľňa je murovaná, so sprchovacím kútom a zrekonštruovanými rozvodmi elektriky a vody, v spálni bola položená plávajúca podlaha. V byte sú namontované vstupné bezpečnostné dvere a vymenené pôvodné okná za plastové. V obývacej izbe sú zachovalé parkety. V chodbe sú vstavané skrine. V byte nie je zavedený plyn.

Byt sa predáva spolu s garážou postavenou v blízkosti obytného domu. Garáž je panelová bez elektriny. Garáž nie je možné kúpiť samostatne.

Cena bytu spolu s garážou vrátane provízie realitnej kancelárie je 125.000,- €.

V prípade záujmu o obhliadku volajte na tel. č. 0949 326 604 alebo na 0944 005 377